Ünlülerin Hamilelik Sonrası Zayıflama Sırları

Doğum yapan ünlülerin daha sonrasında hatta 3 ay gibi kısa sürede yine eski formuna geri döndüğünü görmekteyiz. Ünlü kadınların hamilelik sonrası zayıflama sırlarını merak ediyorsanız, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Jessica Alba, iki çocuk annesi olmasına rağmen hala eski fiziğini koruyan formda olan ünlülerden biridir. Alba sırrının, doğum sonrası 3 ay boyunca korse kullanmak olduğunu söylüyor.

Angelina Jolie, kızını dünyaya getirdikten sonra yoga ile formuna kavuştuğunu söyleyen yıldız ayrıca aç karınla sarımsaklı zencefil kökü çay içtiği de bilinmektedir.

Gwyneth Paltrow, evde de uygulanabilir spor egzersizleri ile hamilelik kilolarından kurtulmayı öneriyor. Ünlü oyuncu spordan gündleik hayatında vazgeçmiyor.

Halle Berry, doğum sonrası spora ağırlık vermiştir. Örneğin 5 gün koşu ve yoga ile formuna yeniden kavuştuğunu belirtmişti. 

Hilary Duff, gebelik sırasında aldığı 30 kiloyu özel bir rejim ve sporla verdiğini söylüyor.

Kate Hudson, doğum sonrası 4 ay süre ile haftanın 6 gün, en az 2 saat spor yaptığını ve protein diyeti uyguladığını açıklamıştır.

Kourtney Kardashian, bebeğini emzirerek zayıfladığını söylüyor. Bununla birlikte sağlıklı beslenerek, bol su içtiğini söylemişti.

Mariah Carey, ikiz çocuk annesi olan güzel oyuncu doğum yaptıktan sonra aldığı aşırı kiloları verebilmek için spor yaptığını ve günde 1500 kalori alarak zayıfladığını açıklamıştı.

Megan Fox, doğum sonrası kısa sürede formuna kavuşmuşan ünlüler arasındadır. Hala eski frmunu koruyor. Bunun da nedeni, yıldızın spor yapmayı hiç aksatmaması ve gebelik süresince yediklerine dikkat etmesi olarak açıklıyor. 

Miranda Kerr, doğum yaptıktan 3 ay sonra modellik yapmaya başlamıştır. Ünlü model doğum sonrası kilolarından bol meyve, sebze ve balık yiyerek, yoga yaparak kurtulduğunu söylüyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.