Hamilelikte Bir Şeylerin Yanlış Olduğunu Düşünüyorum?

Bir şeyin ters gittiğini hissederseniz veya bebek için endişeleniyorsanız, bunun hakkında konuşmak için ebenizi veya doktorunuzu arayın.

Koronavirüs salgını sırasında annelik bakımı hala gereklidir ve hizmetler halen devam etmektedir. Hamileliğinizle ilgili endişeleriniz varsa aile doktorunuzu, ebenizi, en yakın erken gebelik ünitesini veya doğum ünitesini arayın.

Endişelendiğiniz herhangi bir şey varsa ebenize veya doktorunuza söyleyin. Bunun hakkında daha önce konuştuysanız endişelenmeyin ve kimsenin zamanını boşa harcayıp harcamadığınız konusunda endişelenmeyin. Bu sizin hamileliğinizdir ve bir şeyin doğru olmadığını düşünüyorsanız kendi içgüdülerinize güvenmeniz önemlidir.

Aile üyelerinden, arkadaşlardan veya internetten gelen tavsiyelere güvenmeyin. Doktorunuz endişeleriniz hakkında sizinle konuşmaktan mutluluk duyacak ve sizi rahatlatmak için gereken her şeyi yapacaktır.

Doktorunuzun sizi dinlemediğini düşünüyorsanız ne yapmanız gerektiğini öğrenin.

Senin Görüşün veya Deneyimin Nedir?

Aşağıda yer alan yorum bölümünden sen de ister kendi deneyimlerini anlat, ister hamileliğe dair merak ettiğin sorularını diğer okuyucularla paylaş.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir