Doğum Sonrasında Çatlak Olmamasının Sırları

Hamilelik boyunca cildiniz pürüzsüz iken, hamilelik sonrasında çatlaklar sizi kaygılandırabilir. Hamilelikte ve doğumdan sonra çatlaklardan kurtulmak isteyen kadınları sırrı nedir merak ediyor iseniz Bio Oil çatlak yağı olduğunu söyleyebiliriz. Bu kategoride Bio Oil’in ne kadar ünlü olduğunu pek çok kadın bilmektedir. Bu ürünü duymak pek çoğunuz için şaşırtıcı olmayabilir. Bio Oil 127 ülkede satılmaktadır ve dünya çapında 17 ülkede bir numaralı çatlak gidericidir.

Bio Oil nasıl kullanılır? Bunu merak ediyorsanız, çatlakları en aza indirmek için hamileliğin ikinci üç aylık döneminden itibaren Bio Oil kullanılması gerektiği söylenmektedir. Maksimum sonuçlar için 6 ila 9 ay boyunca doğumdan sonra da kullanılmalıdır. Ve pek çok kadın da böyle yapmaktadır.

Bio Oil uygulama süreci basittir. Avuç içlerine birkaç damla koyup göbek, kalça, göğüs, uyluk gibi hedef bölgelere günde iki kez ovarak sürünüz. Tabi ki, meme ucuna sürmekten kaçınılmalıdır. Bu rutinin ardından doğum sonrası çatlaklarınızdan kurtulabilirsiniz!

Ve Bio Oil çatlak yağının en merak edilen yanı ise ağırlık hissi olup olmadığıdır. Bu yağ yapışkan ya da yağlı değildir! Aslında cilde sürüldüğü anda çok çabuk kurur. Çok yoğun bir şekilde nemlendiricidir ve çok kuru bir cilde iyi gelebilir. Dünyadaki pek çok kadının tercihi olmuştur.

Yağ formunun aslında krem ​​formundan çok daha iyi olduğuna inanıyoruz. Lavanta, biberiye, papatya, nergis esansiyel yağları ve A ve E vitaminleri olan aktif bileşenleri bu şekilde daha uzun süre dayanır ve daha iyi etki sağlar.

Ayrıca Bakınız: Gebelik Çatlakları İle İlgili 3 Sır

Hamilelikte çatlakların önlenmesi için kullandığınız ürünler ve kendi önerilerinizi görüşlerinizi paylaşmak için aşağıda yer alan yorum bölümünden bize yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.