Bio Oil: Çatlaklarla Mücadele Ediyorsanız Bunu Gerçekten Denemelisiniz!

Hamilelikte oluşan çatlaklar için büyüklerimiz limon suyu, zeytin yağı gibi pek çok şey kullanmamızı söylemiş olabilirler. Ancak çatlaklarınız için ne denerseniz deneyin, onları yok edememiş olabilirsiniz. Kusursuz bir cilde sahip olmaktan umutlu olmaktan, çatlaklardan arınmış olacağınıza dair tüm umudunuzu kaybetmeye kadar, uzun bir yol kat etmiş olabilirsiniz.

Hamilelikte meydana gelen çatlakların kalıcı olduğunu duymuş ve onları tedavi etme arayışınızdan vazgeçmiş olabilirsiniz. Ama bunu henüz vazgeçmeyin! Evet, çatlaklar için doğru tedaviyi bulmaya çalışırken çatlaklardan kurtulma girişimleriniz başarısız olursa, denemeniz gereken bir şey olduğunu düşünüyoruz.

Ne denemeniz gerektiğini bilmek ister misiniz?

Bio Oil tabii ki!

Bio Oil, dünya çapında pek çok ülkede küresel varlığı bulunan bir numaralı yara ve gebelik çatlakları ürünüdür! Aslında, Bio Oil’in kendisi 30 yıldan eski bir üründür ve birçok ebeveyn ve diğer anneler tarafından tavsiye edilir.

Milyonlarca kadın sadece Bio Oil’i onaylamakla kalmadı, çatlak izleri tedavisi açısından da bir numaraya girdi. Aynı zamanda çalışmalar ve araştırmalar ne kadar etkili olduğunu kanıtladı. Biri Güney Afrika Tıp Üniversitesi Fotobiyoloji Laboratuvarı ve diğeri proDERM Uygulamalı Dermatolojik Araştırma Enstitüsü, Hamburg, Almanya tarafından yürütülen iki ayrı klinik çalışmada – düzenli olarak Bio Oil’in çatlak, izleri ve yara izlerini önemli ölçüde azaltabileceği kanıtlanmıştır.

Çalışmaya katılanların % 100’ü, düzenli kullanımdan sadece 8 hafta sonra, çatlaklarında ve yara izlerinde önemli bir azalma olduğunu bildirdi! Bio Oil çatlak yağı etkisini gösterdi!

Bio Oil Nereye Sürülür?

Bio Oil’in en iyi yanı, vücudunuzun herhangi bir yerinde kullanılabilmesidir. Kollarınızda çatlak var mı? Bio Oil size yardımcı olacaktır. Kalçanızda dikey kırmızımsı çatlak izleri mi var? Bio Oil orada da çalışacak! Çatlaklar nerede oluşursa oluşsun, onlardan güvenli ve verimli bir şekilde kurtulmak için Bio Oil’i kullanabilirsiniz.

Bio Oil’in piyasadaki diğer çatlak ürünlerinden daha iyi olmasının nedeni, yağ bazlı olmasıdır. Bir yağ bazı, bileşenlerinin gücünü koruduğu ve daha güçlü hale getirdiği için krem bir bazdan daha iyidir.

Ama evet,  yağ bazı cilt üzerinde yapışkan ve aşırı hassas olma endişelerini beraberinde getiriyor. İyi haber! Bio Oil, PurCellin Yağı olarak bilinen ve yapışkan olmayan ve hızlı emilen bir madde içerir. Cildinize masaj yaptığınız anda çabucak kurur ve geriye pürüzsüz bir cilt bırakır.

İçeriği hakkında konuşurken, Bio Oil, biberiye, nergis, lavanta ve papatya özü ve A ve E vitaminleri de dahil olmak üzere aktif bileşenlerle doğaldır. Bu bileşenlerin her biri çatlakların giderilmesine yardımcı olan cilt iyileştirici özellikler olarak çalışır. Ayrıca cildinizi nemlendirir ve yumuşak tutar, böylece nemlendiriciye bile ihtiyacınız olmaz!

En iyi sonuçları almak istiyorsanız, Bio Oil’i en az üç ay boyunca günde iki kez kullanın. Çatlak ve iz olan bölgelere kuruyana kadar masaj yapın ve sadece temizlenmiş cilde uyguladığınızdan emin olun.

Bio Oil, akne izleri, kırışıklıklar, pürüzlü cilt tonu ve kuru cilt gibi diğer cilt problemleriyle birlikte eskiden oluşan ve yeni çatlaklarda kullanılabilir. Sizler de Bio Oil ile çatlaklarınızı önleyebilirsiniz.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir